PLATFORMA EDUKACYJNA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Rok szkolny 2016/2017

 

nauczyciel

rodzaj zajęć

termin

 

1.

Justyna

Kozyrska

  1. Kółko doskonalące umiejętności posługiwania się j. angielskim – kl. I
  2. Konsultacje przedmiotowe

wt. 7l

wt. 8l

 

 2.

Agata

Midor

  1. Konsultacje przedmiotowe dla klas I
  2. Konsultacje przedmiotowe dla klas II (zajęcia wspomagające/koło matematyczne)
  3. Przygotowanie do egzaminu – grupa podstawowa
  4. Grupa DI

pn. 7l

pn. 8l

 

 

czw. 8l

 

śr. 8-9 l

 

3.

Małgorzata

Koba

  1. Konsultacje przedmiotowe

(Koło matematyczne dla klas I i II – zamiennie)

  1. Przygotowanie do egzaminu – grupa zaawansowana

pt.7l (II) / czw. 7l (I)

 

czw. 8l

 

4.

Anna

Lemke-Sławińska

  1. Konsultacje przedmiotowe

(Zajęci wspomagające/przygotowanie do egzaminu)

  1. Koło teatralne

czw.8 l.

 

 

pt. 8l

 

5.

Milena

Lis

  1. Przygotowanie do egzaminu.
  2. Konsultacje przedmiotowe

(Zajęcia wspomagające/przygotowanie do Akademii Wiedzy o Prawie)

  1. Grupa DI

czw. 8l

czw. 7l

 

6.

Agnieszka

Szutenbach

  1. Przygotowanie do egzaminu.
  2. Konsultacje przedmiotowe

(Zajęcia wspomagające/gazeta szkolna)

śr. 6l

pt. 8l

 

7.

Magdalena

Rozenek

  1. Klub historyczny
  2. Konsultacje przedmiotowe

(przygotowanie do egzaminu/zajęcia wspomagające).

śr. 8l

czw. 8l

8.

Szymon

Rybicki

  1. Konsultacje przedmiotowe - zajęcia wspomagające.
  2. Zajęcia terenowe – Ie i IIe

wt. 7l.

 

śr. 8 l.

 

9.

Urszula

Okoń

  1. Konsultacje przedmiotowe - zajęcia wspomagające.
  2. Przygotowanie do konkursów.

pn. 7-8l

 

 

 

10 .

Piotr

Romańczuk

  1. Koło informatyczne
  2. Konsultacje przedmiotowe

wt. 8l

pt. 8l

 

11.

Magdalena

Romańczuk

  1. Koło biologiczne
  2. Konsultacje przedmiotowe

wt. 8l

czw. 8l

 

12.

Magda

Kawulak

  1. Konsultacje przedmiotowe (zajęcia wspomagające/zajęcia rozwijające)
  2. Przygotowanie do egzaminu

 pn. 7l ,8l.

 

śr. 7-8l

 

13.

Dorota

Wachowiak

  1. Indywidualny Program Nauki
  2. Konsultacje przedmiotowe

wt. 8l

czw.8 l.

 

14.

Jacek

Szleszkowski

  1. Konsultacje przedmiotowe
  2. Przygotowanie do egzaminu

wt. 7 l.

czw. 8 l

 

15.

Paweł

Sonenberg

  1. Siatkówka
  2. Koszykówka

pn. 8l

śr.8 l.

 

16.

Andrzej

Kondracki

  1. SKS – piłka nożna i siatkowa

wt. 8l

śr. 8l

 

17

Ireneusz

Tabisz

  1. Aktywne sposoby spędzania czasu wolnego (KLUB AKTYWNI)
  2. Koło taneczne

pt. 8l

 

pn.7 l.

 

18.

Hanna

Kogińska

  1. Koło plastyczne

śr. 8 l.

 

19.

Małgorzata Paszkiewicz

  1. Koło Biblioteczne

Czw. 5 l.

 

20.

Witold

Mika

  1. Przygotowanie do egzaminu
  2. Konsultacje przedmiotowe

(zajęcia wspomagające/zajęcia z uczniem zdolnym).

pn. 8 l.

pt. 8 l.

 

21.

Magdalena Dworaczek

  1. Trening ortograficzny
  2. Mole-Gimole

wt. 8l

wg planu grupy

 

22.

Paulina Śniecińska-Radoch

1.Grupa – dziewczęta

2.Mole-Gimole

pn. 7l

wg planu grupy

 

23.

Dorota

Cekiera

  1. Caritas

1. śr miesiąca

8 l.

 

24.

Beata

Foks

  1. Koło muzyczne

śr. 8l

 

25.

k. Artur Moraczyński

1.Itinerarium wiary

wt.7 l.