Dnia 9.10.2018r odbyła się promocja dyscypliny sportu tenisa stołowego. Do uprawiania tenisa stołowego zachęcał młodzież trener p. Przemysław Żak oraz zawodnicy- instruktorzy. Każdy uczestnik mógł spróbować zmierzyć się z zawodowcami. Chętnych było wielu zarówno ze Szkoły Podstawowej w Żórawinie jak i z Gimnazjum. Wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportu zapraszamy we wtorki i czwartki o godzinie 17:30-19:00 do hali sportowej w Żórawinie. Zajęcia są bezpłatne.

13.10.2017r. w naszym Gimnazjum uroczyście obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej.

W dniu 9.10.2017r o godzinie 9:40 w hali sportowej odbędzie się pokaz i promocja dyscypliny sportowej- tenis stołowy przez trenera p. Przemysława Żaka oraz instruktorów tenisa stołowego. Chętnych na zajęcia zapraszamy we wtorki i czwartki w godzinach 17:30-19:00 w hali sportowej. Zapisy bezpośrednio u instruktorów. Zapraszamy.

Dyrektor Gimnazjum składa podziękowania nauczycielom, rodzicom  i uczniom za wypełnienie ankiety dotyczącej konstruowania programu wychowawczo-profilaktycznego w Gimnazjum. Sugestie zawarte w ankietach umożliwiły nam weryfikację  potrzeb i oczekiwań wobec treści zawartych w Programie Wychowawczo-Profilaktycznym wszystkich organów szkoły. Program jest dostępny na stronie internetowej Gimnazjum.

Dyrektor Zuzanna Hauza

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/18

w poniedziałek 4 września.

- godz. 8.00 w Kościele Parafialnym p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP

w Żórawinie odbędzie się Msza Św.

- godz. 9.15 uroczysty apel inauguracyjny rozpoczęcie roku szkolnego

a po apelu spotkania z wychowawcami w salach szkolnych.

Odjazdy autobusów: godz. 11.00 Gimbus, Trako - wg rozkładu jazdy.

Kochani Uczniowie!

Trochę późno, ale jest! Relacja z Digital Youth Forum, w które zaangażowani byli uczniowie naszej szkoły! :)

A tak przy okazji z racji zakończenia roku szkolnego, życzę Wam wybornych wakacji. By były pełne niezapomnianych przygód, bezpiecznych szaleństw oraz kreatywnych działań!

Ściskam Was,
Paulina Śniecińska-Radoch

8:00 – Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Żórawinie

9:15 – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w sali gimnastycznej

Po części oficjalnej uczniowie udają się wraz z wychowawcami do klas.