PLATFORMA EDUKACYJNA

Nasze Gimnazjum po przygotowaniu prezentacji dotyczącej promocji aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, dostało się do finałowej  dwudziestki konkursu "Szkolna Kumulacja Aktywności - Ćwicz z Mistrzem" Fundacji Lotto - Milion Marzeń.
Nagrodą był udział w sportowym turnieju, który sędziowali Mistrzowie Olimpijscy.

 Finał odbył się w Warszawie na stadionach Akademii Wychowania Fizycznego. Naszą grupą opiekowali się Tomasz Kucharski - Złoty Mistrz Olimpijski z Sydney 2000 r. w Wioślarstwie - oraz  Rafał Kownatke - Mistrz Polski w Pchnięciu Kulą.  Było to dla nas wielkim wyróżnieniem.

 

Nasi uczniowie zajęli miejsca na podium: Karina Wolak 2 miejsce -srebrny medal w biegu na 1,5 km i Maciej Bzunek 3 miejsce - brązowy medal w biegu na 1,5 km.

Gimnazjum reprezentowali: Karina Wolak, Jagoda Szypulińska, Kamila Miedzińska, Julia Żygadło, Emilia Szydło, Maja Siuta, Roksana Kruk, Kaja Miedzińska, Emilia Bazylińska, Natalia Chrzanowska, Nikola Ćwiek, Karina Łoś, Paulina Kuriata, Damian Boruch, Bartek Horodyłowski, Damian i Daniel Gugnaccy, Krystian Murawski, Marcin Chlipała, Łukasz Drożdż, Krystian Pabiniak, Maciej Bzunek  i Kuba Aleksa, a drużynami opiekowali się pani Katarzyna Lis i pan Andrzej Kondracki.